وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (allinews.ir) توجه!:
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنها دارد.
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

1) از آنجا که وبگاه عالی نیوز از امکانات جانبی سایر سایت های فعال بهره برده است و  برخی از نرم افزارهای آنتی ویروس نیز تعدادی از از لینک ها را به عنوان ناشناخته تلقی می نمایند احتمال آن هست که  دستگاه شما نیز به نرم افزار آنتی ویروس (نود 32) مجهز باشد که در مواردی مانع از ورود به وبگاه عالی نیوز یا برخی دیگر از سایت ها گردد  لذا در این موارد  باید آنتی ویروس را غیر فعال نمود و مطمئن باشید از ناحیه این وبگاه صدمه ای به دستگاه شما وارد نخواهد شد.

2) برای ارتباط با مدیر وبگاه عالی نیوز می توانید زیر هرکدام از مطالب نطریه خود را وارد نمایید و در صورتی که تمایلی  به مشاهده نظریه خود توسط سایر کاربران ندارید می توانید گزینه خصوصی را انتخاب نمایید که در این صورت فقط توسط مدیر وبگاه قابل مشاهد خواهد بود و سایر کاربران به نظریه شما دسترسی نخواهند داشت.

3) از همه سرورانی که از ابتدای فعالیت وبگاه عالی نیوز تا کنون؛ با نظرات کاربردی خویش موجب اعتلای هرچه بهتر و بیشتر وبگاه شده اند صمیمانه تقدیر و نشکر بعمل می آید.