وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (allinews.ir) توجه!:
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنها دارد.
در صورت عدم وجود اخبار در کادر ذیل، باید مجدد وارد شوید تا به جدیدترین اخبار دسترسی داشته باشید!
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

وزیر محیط زیست هلند گفت: علی‌رغم اینکه به کشورهای زیادی برای بازدید از سیستم های کنترل و مانیتورینگ سفر کرده ام اما باید بگویم که سیستم موجود در تهران بسیار پیشرفته و کیفیت آب تهران واقعا شگفت انگیز است.

"ملانی شولتز فان هیگن" امروز - سه شنبه - در حاشیه بازدید از مرکز تله‌متری آب تهران، تصفیه خانه جلالیه و تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تکنولوژی کنترل آب در ایران بسیار خوب است اظهار کرد: اگر تکنولوژی‌های مدرن تری به این سیستم اضافه شود قطعا نتایج بهتری می‌توان کسب کرد.

به گفته وی، در هلند نیز آب مصرفی ترکیبی از آب سطحی و زیرزمینی است با این تفاوت که در کشور ما دیگر از کلراید استفاده نمی‌شود. با این وجود کیفیت آب در تهران بسیار مطلوب است.

وزیر محیط زیست هلند با اشاره به مدیریت آب و فاضلاب شهری در تهران گفت: در این مورد با وزیر نیروی تهران صحبت هایی به میان آمده و قرار بر این شده که هلند تجربیات خود را در اختیار ایران بگذارد.

وی با بیان اینکه این موضوع واقعیت دارد که همیشه امکان ارتقاء سیستم‌های قدیمی وجود دارد عنوان کرد: در حال حاضر سیستم تصفیه ایران با قدمت ۶۰ ساله بالاترین کیفیت را ارائه می‌دهد.

هیگن ادامه داد: در هلند شرکت‌هایی سیستم‌های جدید آب و فاضلاب را تولید می‌کنند که در صورت تمایل، شرکت‌های ایرانی می‌توانند از این سیستم‌های استفاده کنند. علاوه بر این شرکت ‌های هلندی می‌توانند درزمینه نمک‌زدایی آب در ایران کمک هایی را ارائه دهند.

وی با اشاره به تکنولوژی بالای هلند در زمینه مدیریت آب تاکید کرد: علی‌رغم اینکه کشورهایی در بالای هلند آلاینده‌هایی را وارد آب می‌کنند اما توانسته ‌ایم با ایجاد سیستم‌هایی بهترین آب را ارائه دهیم.

 

منبع: دانشجو

 

۹۵/۰۸/۰۴
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۱۴۰۸ نفر

آب تهران

شگفت انگیز

کیفیت