وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (https://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

Image result for ‫محمدحقانی‬‎

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر گفت: قطع درختان امری ناپسند است و تاسف‌برانگیز‌تر از آن، کتمان و تکذیب موضوع از سوی شهرداری تهران است.

عالی نیوز به نقل از گزارش خبرنگار ایلنا، محمد حقانی در دویست و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران که صبح امروز برگزار شد با تشکر از پرسنل و کارگران شهرداری که به صورت فوق العاده در ایام نوروز مشغول به کار بودند به تاثیرگذاری کاشت چمن و گل لاله طی ایام نوروز در زیبایی شهر اشاره کرد و گفت: اما قطع درختان امری ناپسند است و کتمان و تکذیب این اقدام از طرف شهرداری تاسف‌برانگیز‌تر است.

حقانی ادامه داد: در بلوار شهرزاد کوچه یاراحمدی بن بست افخم پلاک ۱ تعدادی درخت قطع شده که تعدادی از این درختان مربوط به پلاکی ۱۲۰۰ متری بوده که از سوی شهرداری اجازه داشته؛ تنها ۴ درخت را جابه‌جا کند، اما بیش از این تعداد قطع شده است.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر از ریزش درخت‌های اطراف این زمین خبر داد و اظهار کرد: قطعه دوم نیز پلاکی به مساحت ۱۱۰۰ متر است که در آن تعدادی درخت قطع شده است.

وی با بیان اینکه ما از گذشته‌های دور درختان شهر را از بین بردیم و همواره از عاملان این موضوع حمایت کردیم، بیان کرد: در این منطقه ۱۴۴ اصله درخت یک کنده و دو درختچه وجود داشته، اما زمانی که از این منطقه بازدید کردم مشاهده شد ۴۷ اصله درخت نیست.

حقانی افزود: ۲۰ یا ۳۰ نفر سودجو در تهران حضور دارند که باغات شهر را از بین می‌برند، لذا شهری که قبلا باغ شهر بوده است؛ امروز ساختمان شهر است.

این عضو شورای شهر گفت: باغات شهر در حال نابودی است و ضروری است؛ اقدام و عمل را که در شعار امسال مقام معظم رهبری مورد اشاره قرار گرفته در مدیریت شهری انجام دهیم.

در ادامه مهدی چمران در این خصوص گفت: در گذشته نیز یکی از سازمان‌ها تعدادی درخت را قطع کرده بود که در این خصوص نامه‌ای به دادستان وقت نوشتیم اما متاسفانه به این شکایات توجه نشد.

وی تاکید کرد: از شهرداری خواسته‌ام موضوع را پیگیری کرده و گزارش دهند، زیرا در تهران نباید حتی یک اصله درخت نیز بی‌جا قطع شود.

 

<:section class="word_key fn12 mt16 noprint clearbox">

۹۵/۰۱/۱۷
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۷۹۴ نفر

باغ

باغ شهر

تهران

ساختمان

ساختمان شهر

وبگاه