وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (https://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

وزیر بهداشت گفت: آیت الله هاشمی ساعاتی قبل از رحلت، در مورد ساختن کشور و رسیدگی به اوضاع بیماران خاص تاکید کرد.

به گزارش تهران نیوز ، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه مراسم افتتاح بخش زایمان بیمارستان فیروزآبادی شهرری در جمع خبرنگاران گفت: حدود چهار ساعت قبل از رحلت آیت الله هاشمی در خصوص امور کشور و توسعه بخش سلامت باهم گفتگویی داشتیم که ایشان نسبت به آبادانی کشور تاکید داشتند.

وی افزود: آخرین صحبت های آیت الله هاشمی در مورد رسیدگی به اوضاع بیماران خاص بود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه آرزوی آیت الله هاشمی ساختن کشور بود، گفت:در عین امید به آینده نگران دوقطبی شدن بود و تنازعات را سم مهلکی برای کشور می دانست.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: آیت الله هاشمی در دشمن شناسی نمره فوق العاده ای داشت و آرزو می کرد خناسان نتوانند دستاوردهای انقلاب را که هزینه های زیادی برای آن پرداخت شده است، از بین ببرند.

وی در ادامهوحدت، همدلی، تبعیت از رهبری و توکل به خداوند متعال را راهی برای فائق آمدن بر مشکلات دانست و تاکید کرد: باید همه جریاناتی که بر خلاف این مسیر حرکت می کنند و به وحدت ملی و اجتماعی آسیب می رسانند، شناسایی کرده و ریشه آنها را بخشکانیم و برای این کار باید از خودمان شروع کنیم؛ همیشه انگشت اتهام را بسوی دیگران نشانه نرویم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه برای حفظ انسجام ملی باید از خودمان عبور کنیم، گفت: هاشمی رفسنجانی از خودش عبور کرده و چند دهه قبل خودش را دفن کرده بود، فردا جسم وی دفن می شود.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: برای ساختن آینده کشور باید از خودمان بگذریم، نگاهمان به همدیگر اعتماد آمیز، مهرآمیز و نوع دوستانه باشد، در این صورت روح بزرگانی که ما را ترک کرده اند شاد خواهد شد.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته بزرگانی همچون آیت الله مهدوی کنی، آیت الله طبسی، آیت الله موسوی اردبیلی و  آیت الله هاشمی از بین ما رفتند، گفت: همه ما روزی از این دنیا می رویم و تنها اعمال ما و نیکی ها و بدیهای ما است که برای مردم و آخرت می ماند.