وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (https://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

۲۰ اسفند ۹۶ ، ۲۱:۳۷

آشنایی با میوه های چربی سوز

بسیاری از مردم از این مساله آگاه نیستند که مصرف برخی میوه‌ها می‌تواند به روند چربی‌سوزی کمک کند.گوارش برخی مواد غذایی به مقدار زیادی کالری نیاز دارد.به بیان دیگر، آنها بیش از محتوای کالری که ارائه می‌کنند، کالری می‌سوزانند.
نتیجه تصویری برای میوه های چربی سوز

 الودکتر- برای آنکه اندام ایده آل داشته باشید باید اول از چربی ها راحت شوید .برای آنکه چربی ها را از بدن خود حذف کنید چربی سوز ها را فراموش نکنید و مسلما چربی سوز های طبیعی مانند میوه ها و گیاه ها در الویت قرار دارند.

بسیاری از مردم از این مساله آگاه نیستند که مصرف برخی میوه‌ها می‌تواند به روند چربی‌سوزی کمک کند.گوارش برخی مواد غذایی به مقدار زیادی کالری نیاز دارد.به بیان دیگر، آنها بیش از محتوای کالری که ارائه می‌کنند، کالری می‌سوزانند.

در نتیجه، این قبیل مواد غذایی به چربی‌سوزی کمک می‌کنند.میوه‌ها بخشی از این گروه از مواد غذایی چربی‌سوز را شکل می‌دهند.با بهره‌مندی از قند طبیعی، بدن باید فرایندی کامل را برای تجزیه این قبیل میوه‌ها پشت سر بگذارد.این شرایط به افزایش نرخ سوخت‌وساز منجر می‌شود، که چربی‌سوزی را تقویت می‌کند.برخی میوه‌ها برای تحقق این شرایط بهتر عمل می‌کنند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می‌شوید.

سیب

سیب حاوی ترکیبی به نام پکتین است، که فواید مختلفی از جمله موارد زیر را ارائه می‌کند:پاکسازی بدن، ادرارآور شگفت‌انگیز،‌تامین فیبر به مقدار زیاد.شگفت‌انگیزترین نکته این است که مصرف سیب به از بین بردن چربی ورودی به بدن کمک می‌کند. فیبر محلول موجب می‌شود تا بدن چربی کمتری جذب کند.افزون بر این، سیب حاوی اسید آمینه‌هایی است که به گوارش کمک می‌کنند.همچنین، مصرف سیب می‌تواند به احساس سیری برای مدت زمانی طولانی‌تر کمک کند، که این شرایط از پرخوری جلوگیری می‌کند.

لیمو

لیمو یکی دیگر از میوه‌هایی است که خواص مختلفی را ارائه می‌کند که اثر چربی‌سوزی یکی از مهم‌ترین آنهاست.این ماده غذایی باید همواره در رژیم غذایی شما حضور داشته باشد.آبلیمو چربی را تجزیه می‌کند، از این رو چربی‌سوزی تسهیل می‌شود.به‌طور همزمان، لیمو گردش خون را بهبود می‌بخشد، مایع لنفاوی را افزایش می‌دهد، و به کاهش سلولیت کمک می‌کند.آغاز روز با مصرف یک نوشیدنی که از ترکیب آبلیمو و آب گرم تهیه شده است، ایده خوبی محسوب می‌شود.این نوشیدنی ترموژنز را افزایش می‌دهد، که به سوزاندن کالری کمک می‌کند.

گریپ‌فروت

گریپ‌فروت یکی دیگر از میوه‌های است که به خانواده مرکبات تعلق دارد.این میوه از قدرت پاکسازی قابل توجهی که بر کاهش وزن تاثیر دارد،برخوردار است.گریپ‌فروت به پاکسازی کبد کمک می‌کند، که یکی از وظایف اصلی این اندام پردازش چربی‌هاست. افزون بر این، گریپ‌فروت به بهبود عملکرد کلیوی و کاهش فشار خون کمک می‌کند.مصرف یک گریپ‌فروت در وعده صبحانه انتخاب خوبی است، زیرا از اثر چربی‌سوزی آن بهره‌مند می‌شوید.گریپ‌فروت را می‌توانید با آب پرتقال ترکیب کرده تا اثر و عطر و طعم آن هرچه بیشتر تقویت شود.

هندوانه

هندوانه نه تنها احساس شادابی را در شما افزایش می‌دهد، بلکه از اثر چربی‌سوزی قدرتمندی نیز برخوردار است.به‌رغم مزه شیرین، این میوه از تراکم انرژی کمی برخوردار است.از این‌رو، بدون نگرانی از دریافت کالری فراوان می‌توانید آن را مصرف کنید.هندوانه حاوی ماده‌ای به نام آرژینین است. این اسید آمینه به اکسیداسیون گلوکز و چربی‌هایی که در بدن جمع شده اند، کمک می‌کند.همچنین، این میوه از اثر تصفیه کنندگی شگفت‌انگیزی برخوردار است که به از بین بردن و دفع سموم کمک می‌کند.

۹۶/۱۲/۲۰
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۴۳۱ نفر

آشنایی

برخی

مصرف

میوه

میوه ها

چرب

چربی

چربی خون

چربی سوز

گوارش